Cože, na brigádu do Istima a.s.? Tak to BERU!

 

fbistima1212121

 

Víme, že škola poměrně dost ovlivní časové možnosti brigádníků, na druhou stranu zde máme kolegy, kteří jsou ve vedoucích pozicích a zároveň zvládají studovat v denních programech. Jak je to možné? Jako jediné call centrum v Brně nabízíme možnost výběru z flexibilních směn a zároveň se nebráníme, ve složitějších případech, tyto typy dále upravovat dle individuálních potřeb našich brigádních elfů.

Zkušenosti

Kromě peněz a spousty nových známých si z Istimy odneseš něco, co nelze penězi vyjádřit. Naučíš se pohotově reagovat na různé komunikační situace, získáš zkušenosti s administrativou a sebevědomí. Nejen, že tě naučíme vést telefonický hovor, ale díky individuálnímu koučingu budeš moci využít nabitých zkušeností i v jiných oblastech života.

I v případě, že neplánuješ spojit své kroky s Istimou dlouhodobě, půjde o položku v životopise, která je mnohem zajímavější, než noční inventury v supermarketech nebo někde ve fast foodu!

Chceš se stát elfem a rozšířit řady našeho moderního call centra?

Stačí poslat e-mail se strukturovaným životopisem na práce@istima.cz, případně se ozvi telefonicky na číslo 725 375 129, náše milá personální vedoucí Marcelka tě navede co a jak dál.

Nezapomeňte na naše moderní benefity a aktuální náborový bonus 2 000 korun!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>