1

Náborový bonus 18 000 korun českých!

Dámy a pánové,

přepisujeme dějiny call center v České republice. Až do odvolání DÁVÁME NEJVĚTŠÍ MOTIVAČNÍ ODMĚNU na telekomunikačním trhu pro nové kolegy, kteří se rozhodnou přidat do našeho týmu!

Rozhodli jsme se společně, že konečně prolomíme hranice a vymaníme se z pomyslné telemarketingové šedi v oblasti odměňování. Nyní jen v našem brněnském call centru Istima a.s. dáváme věrnostní / nástupní bonus 18 000 korun českých.

1

Nebojíme se netradičnosti a vždy chceme usilovat o to, aby naši zaměstnanci a kolegové, věděli, že děláme maximum pro uspokojování jejich finančních potřeb a jelikož si všech vážíme, víme, že finanční odměna je vždy žádána. A Istima ráda odměňuje a motivuje své pracovníky.

Obrovská výhoda je, že na tento bonus mají nárok nejen pracovníci na HPP, ale i BRIGÁDNÍCI!

Tak už neváhejte a kontaktujte naše personální oddělení na telefonním čísle 773 797 199 popřípadě na e-mailu nabor@istima.cz

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>