ERIKA-2

PŘEDSTAVENÍ CALL CENTRA: ROZHOVOR S ERIKOU BRABCOVOU

Erika Brabcová pochází z Vysočiny, konkrétně z Bystřice nad Pernštejnem. V Istimě Erika pracuje jako supervizor.

Jak ses dostala k Istimě?
Dostala jsem se do Istimy přes kamarádku, která mi sdělila, že Istima existuje. Zaujalo mě to, tak jsem se přihlásila na pohovor.

Co jsi tedy dělala, než jsi přišla do Istimy?
Devět let jsem pracovala pro oděvní společnost, kde jsem se od prodavačky vypracovala až k pozici vizuální manažerky. Na této pozici jsem strávila 4 roky a firmě jsem otevírala nové pobočky, a také se starala se o vizuální stránku jednotlivých prodejen. Stylingu se věnuji dodnes. Po 10 letech jsem uvažovala o změně oboru, jelikož mi přišlo, že už jsem se neměla kam dál vyvíjet.

Jak dlouho v „elfím“ call centru pracuješ?
Pracuji zde od října loňského roku. Tedy spíše koncem října. Pomáhala jsem rozjíždět aktuální projekt, kterému koučuji. Vyzkoušela jsem zde i jiné projekty, ať již pomáhala Lukášovi, nebo i Matějovi. Jak se objevila možnost dělat kouče, ihned jsem se přihlásila.

Co děláš ve volném čase?
Jak už jsem zmínila, tak se věnuji módě. Miluju své dva psy Trittynek a Korálek, jsou to yorkšíři. Mám ráda historii a cestování.

Když se vrátíme k módě, jaké jsou Tvé oblíbené značky, kolekce?
Nepodléhám přímo značkám. Každý den chodím oblékaná jinak. Spíše je to pro mě o kvantitě. Ráda míchám trendy, nerazím jenom jeden styl, oblékám se podle situace a nálady.

Zmínila jsi cestování. Jakou zemi doporučuješ a proč?
Miluju Jižní Francii. Z důvodu, že se snoubí moře a příroda. Ale jak vyplývá z mých předchozích odpovědí, také z důvodu, že se tato země kloubí s módou.

Chystáš nějaké soutěže pro operátory?
Je to přísně tajné.

Chtěla bys ještě něco vzkázat čtenářům?
Jsem velmi ráda, že jsem zde. Každý den se těším na legraci, kterou tady máme. Také děkuji všem, kteří mi pomáhají s mým osobnostním růstem, abych se stále posouvala dopředu.