ester uvod

Představení call centra: rozhovor s Ester Líznarovou

ester -clanekEster je z Krumvíře, což je malá vesnička kousek od Klobouků u Brna a v Istimě pracuje jako supervizor.

Jak jsi se dostala k Istimě?
K Istimě jsem se dostala přes známého. Dívala jsem se na webové stránky Istimy a našla jsem tam telefonní číslo na recepci. Následně jsem zavolala a přišla na pohovor.

Co jsi dělala, než jsi přišla do Istimy?
Pracoval jsem v rádiu jako marketingový referent, tedy zadávala jsem inzerci a vytvářela reklamu. Před tím jsem studovala dva semestry na Masarykově Univerzitě. Prozatím jsem odložila studium na neurčito. :-)

Jak dlouho v „elfím“ call centru pracuješ?
Pracuji zde skoro čtyři měsíce. Vyzkoušela jsem si práci operátora a následně jsem přes výběrové řízení nastoupila na kouče. Práce mě baví hlavně tedy s operátory, když je můžu pobavit, rozveselit je, i když u toho někdy vypadám jako idiot. (smích) Ale dělá mi dobře, když jim zvednu náladu. Na lidi v týmu bych nedala dopustit. Jsou to takové mé zlatíčka. Začala jsem koučovat na projektu MBB a po měsíci mě Tomáš přesunul na DSL.

Co děláš ve volném čase?
Volného času mi v poslední době moc nezbývá. Ale většinu volného času trávím s hlavní hvězdou listopadového IS Time magazínu.  Ráda taky posezením s přáteli a rodinou.

Sleduješ filmy, čteš knihy?
Sleduju filmy i seriály a také čtu knížky. Můj oblíbený film je Snídaně u Tiffanyho. Poslední komedie, u které jsem se opravdu zasmála, je film Drsňačky. Z oblíbených seriálů bych doporučila seriál s názvem „Dvě socky“. Dále jsem dostala od kamarádky tip na seriál Bylo nebylo a stal se také jedním z mých nejoblíbenějších. Co se týče knih, tak jedním dechem jsem přečetla knihu Na západní frontě klid od Erich Maria Remarque.

Chystáš nějaké soutěže pro operátory?
Chystám, ale je to příliš tajné. (smích)

Chtěla bys ještě něco vzkázat čtenářům?
Moje oblíbené motto je „Co tě nezabije, to Tě posílí.“ Také ráda používám „Líná huba, holé neštěstí.“ Operátoři ode mě často slyší „Zabiju se, nebo mám zkaženej den“. (smích) To sice není moc motivační, ale vždy je to pobaví.  :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>