call centrum istima quality manager filip egert

Představení call centra – rozhovor s Filipem Egertem

Filip se narodil a žije v Brně, kde mají kořeny i jeho první pracovní zkušenosti. Prošel několika call centry až nakonec zakotvil v Istimě. Zde začínal jako operátor, následně povýšil na senior agenta a v současnosti je Quality manager call centra.

 

 

Jak jsi se k Istimě dostal a jak dlouho zde pracuješ?
V Istimě pracuji již od samého počátku, tedy přibližně dva a půl roku. O jejím vzniku se „šuškalo“ v call centru, kde jsem pracoval předtím a protože jsem chtěl změnit prostředí, byla to vhodná příležitost. :-)

Jsi v telemarketingu nováček, nebo nejde o tvé první call centrum?
No, více méně jsem tohle prozradil už výše – pracoval jsem před Istimou i v jiných call centrech, vždy ze začátku na pozici operátora telemarketingu a pak senior operátora. Tímto jsem se zabýval již delší dobu a cítil jsem, že bych svých zkušeností a schopností chtěl využít na jiné vyšší pozici. Myslím, že se mi to podařilo a jsem spokojený. :-)

Nedávno došlo v Istimě k menším personálním změnám, nyní si Quality manager, můžeš nám prosím přiblížit svou práci?
V této funkci se toho skrývá opravdu hodně. Zjednodušeně se starám o celkovou kvalitu hovorů call centra, tvorbu a aktualizaci call skriptů jednotlivých oddělení. Je to opravdu zajímavá práce a je moc fajn vidět spokojené operátory, kterým se daří v prodeji, protože společně zvolíme vhodnou formu call skriptů. Musím samozřejmě dohlížet nejen na udržení vysoké úrovně hovorů, ale také jejich prodejnost, což často bývá velmi obtížné. Nicméně pro nás je to nejdůležitější, jsme přece v call centru. :-)

Dříve jsi se staral o senior agenty, což děláš (částečně) i teď. Cítíš velkou nálož práce navíc?
Ano, máš pravdu, současně se i starám o celý tým našich senior agentů. „Velkou nálož“ :-), takto bych to určitě neřekl, je to velká zodpovědnost, ale naši senior agenti jsou z nejlepších operátorů, takže jsou moc šikovní a v podstatě se to vede samo. :-)

Co děláš ve volném čase, když nejsi v Istimě?
Moc toho volného času nemám, v současné době se snažím věnovat naplno jak práci, tak i studiu na vysoké škole, které bych rád úspěšně ukončil.
Pokud mi nějaký ten volný čas zbyde, věnuji se rodině a přátelům. Rád jezdím na kole a kolečkových bruslích. Moc rád cestuji a doufám, že na to budu mít po studiu více prostoru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>