jana2

Představení call centra: rozhovor s Janou Vobornou

janaJaně je 29 let a pochází ze Znojma, kde prožila i své mládí. Pracovní zkušenosti získala v různých oblastech, ať už šlo o soukromé firmy, nebo státní správu. Ze Znojma odešla do Brna kvůli práci a tam se také poprvé setkala s telemarketingem. Tehdy ještě z pozice operátora.

Ahoj Jani, sdělím čtenářům, že jsme se tě před 3 lety vyptávali na práci. Kolik se toho za tu dobu změnilo?
Za tu dobu se toho změnilo hodně. Máme další patro a také další projekty. Celkově se rozrůstáme. Do týmu nám přibyli noví manažeři. Mám sice pár vrásek navíc, ale hlavní je, že se cítím stále mladá. :-) Vychovali jsme si nové operátory i kouče. Pořídila jsem si pejska, se kterým se operátoři ze třetího patra seznámili, ale také z prvního patra jej už znají.

Vidím, že jsi od rána do večera v práci, takže toho máš opravdu hodně. Jaká metoda nebo nástroj se Ti nejvíce osvědčila v organizaci času?
Rozhodně diář. Doporučila bych diáře oběma manažerům. Papírková metoda již není in, pane Chovanec! (smích) Do budoucna budou mít všichni diáře.

Co se ti nejvíce na elfím call centru líbí?
Nejvíce se mi líbí, že je call centrum otevřené. Celkový design přírody způsobuje, že to zde máme hezky zelené. Také na balkónu v prvním patře máme túje. Jsme elfové, tedy přátelští, každý si s každým popovídá. Trošku mi chybí mi špičaté uši z naší první párty. Ale už mi to trošku do špičky jde. (smích)

V IS TIME máš na starost rubriku LÁSKA, SEX a TRÁPENÍ. Co bys doporučila holkám/ženám k udržení pevného vztahu, čemu se vyhnout a co nesmí rozhodně chybět?
Dámy, musíte si přečíst aktuální listopadové číslo IS TIME! Jedná se o slovník mužů a žen. Pokud se nenaučíte, že věta „Miluji Tě“ znamená „chci sex“, tak nejste připravené k tomu mít vztah.

Co Ty a volný čas?
Přes týden moc nestíhám, ale o víkendu, jak splním povinnosti, které jsem nestihla přes víkend, tak si najdu volný čas a jsem s mým pejskem Ebbinkou. Snažím se navštívit veškeré rodinné příslušníky a také trávím čas s přítelem.

Díváš se na filmy a seriály, doporučila bys nějaký film nebo seriál?
Koukám na „Sex ve městě“ a dívala jsem se na „Útěk z vězení“. Taky mám ráda seriál „Jak jsem poznal vaši matku“ a „Teorie velkého třesku“. Samozřejmě nesmí chybět Červený trpaslík. Všechny je doporučuji, protože jsou velmi zábavné.

Něco na závěr?
Tak každá pozice v call centru je zajímavá zkušenost. A každý správný manažer by si měl projít společností od nejnižší pozice, která je zároveň pro firmu tou nejdůležitější. Musíš znát všechna oddělení, abys dokázal zodpovídat za provoz tak velké společnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>