Milan během předávání projektových cen

Představení call centra: rozhovor s Milanem Jurkou

Milan během předávání projektových cen
Milan během předávání projektových cen

Milan je ze Svitávky u Boskovic a v Istimě pracuje jako supervizor.

Jak jsi se dostal k Istimě?
Hledal jsem práci a přes internet jsem se dostal mimo jiné právě k Istimě. Vzali mě ještě ve dvou dalších call centrech, kde jsem se hlásil, ale rozhodl jsem se pro Istimu kvůli kolektivu a prostředí. V elfím call centru totiž nebylo takové ticho, stále se tu něco dělo. Ne, že si každý dělal pouze na svém a o ostatní se nezajímal.

Co jsi dělal, než jsi přišel do Istimy?
Pracoval jsem jako stavební technik a mistr výroby. Kvůli zdravotním problémům jsem si ale musel najít něco jiného. Mé předchozí pracovní zkušenosti většinou zahrnovaly práci s lidmi, která mě baví a chtěl jsem v ní pokračovat. Proto jsem se taky rozhodl pro call centrum.

Jak dlouho už tady pracuješ?
Od března 2013, z toho jsem čtyři měsíce pracoval jako operátor, což mě bavilo, ale když mě Jana oslovila s prací supervizora, nedalo mi to a kývl jsem.

Co děláš ve volném čase?
Rád si čtu, hlavně sci-fi, fantasy a historickou literaturu – ta mě baví hodně.  Například Řecko, Antika, Attila, historie Česka, i Bible.
Se čtením jsem začal už jako malý kluk, když jsem si potají v noci četl knížky. Třeba májovky, schovaný pod peřinou s baterkou v ruce. Když byla knížka poutavá tak jsem ani nešel spát :-)

A co konkrétně, například ze sci-fi?
Třeba Herbertova Duna, Zelazny, Clarke. V poslední době se mi hodně líbila Dvanáctá planeta od Zecharia, což je vlastně historie Země podaná jako sci-fi – je to tak půl na půl: reálná historie a sci-fi, takže zkloubení dvou mých oblíbených žánrů. Kromě knížek mám ještě rád vědecké časopisy jako 100+1, 21. století a podobné.

A co když zrovna nečteš?
To většinou chodím do přírody a na různé výlety, mám rád relax u rybaření, turistiku a podobně. Třeba teď o víkendu chystám výlet na Bíteš. Mám taky myslivecké povolení, takže k přírodě mám blízko. Hodně se mi líbí na Slovensku: Tatry, Senec, východní Slovensko. To mám mnohem raději než moře, tam jsem byl jednou a hrozně jsem se nudil. :-) Rád cestuju, třeba Evropu mám projetou skoro celou. Chtěl bych ještě navštívil například Irák, což teď není úplně jednoduché, Kambodžu kvůli historickým památkám nebo taky Barmu (teď už Myanmar), kde jsou velice stará historická města.

To vypadá jako docela nebezpečné země, co u nás v Evropě, kde se ti líbilo nejvíc?
Nejvíc asi v Holandsku kde jsem nějakou dobu žil a pracoval, jinak mám nejraději severské země.
Ještě v Kazachstánu jsem strávil půl roku, sice na vojně, ale bylo tam hezky. :-)

To by určitě vydalo na spoustu zajímavého vyprávění, ještě se vrátíme na chvilku k Istimě: Chystáš nějaké soutěže pro operátory?
Momentálně hrajeme šipky o dva dárkové koše na šampaňské. Na červenec teď připravujeme novou soutěž, ale to je zatím tajné. :-)

Chtěl bys ještě něco vzkázal čtenářům?
Ať se nebojí a přijdou, u nás na projektu určitě každému pomůžu, aby si něco vydělal a zároveň se tady nenudil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>